U Sąsiada
 opis programu lojalnościowego  dystrybutorzy  promocje  komunikaty  konferencje z sąsiadem  kontakt  galeria zdjęć  RODO


Katalog nagród 2019

Regulamin XI edycja

Szanowni Państwo, firma AT - Krotoszyn poinformowała współwłaścicieli Grupy „U Sąsiada" o konieczności zakończenie współpracy z dniem 31.12.2018r.

Informujemy Państwa iż firma ELJON wycofała się z Grupy U Sąsiada z dniem 30.10.2016 roku. Tym samym zakupy w tej firmie nie są premiowane punktami.

 

 


 

 

MPT PIK

MPT PIK to nowoczesna firma z tradycjami; dystrybutor słodyczy, kaw i artykułów spożywczych. MPT PIK powstało w 1990 roku jako spółka trzech współwłaścicieli. Nasza firma jest współzałożycielem grupy MPT, która na dzień dzisiejszy zrzesza trzynaście firm o podobnym potencjale ekonomiczno-handlowym. Współpraca MPT PIK w ramach Grupy pozwala na wypracowanie bardziej efektywnych form dystrybucji, budowanie przewagi konkurencyjnej na bazie wspólnych zakupów, oraz przeprowadzanych intensywnych promocji handlowych a także dostosowanej do potrzeb naszych klientów atrakcyjnej cenowo oferty handlowej.

 

Nota prawna dotyczy treści strony w części dotyczącej alkoholi:
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat prosimy o jej opuszczenie.
U SĄSIADA - Stowarzyszenie Kupców Południowej Wielkopolski
Program lojalnościowy - zbieraj punkty - wygrywaj nagrody, wycieczki