U Sąsiada
 opis programu lojalnościowego  dystrybutorzy  promocje  komunikaty  konferencje z sąsiadem  kontakt  galeria zdjęć  RODO


Katalog nagród 2019

Regulamin XI edycja

Szanowni Państwo, firma AT - Krotoszyn poinformowała współwłaścicieli Grupy „U Sąsiada" o konieczności zakończenie współpracy z dniem 31.12.2018r.

Informujemy Państwa iż firma ELJON wycofała się z Grupy U Sąsiada z dniem 30.10.2016 roku. Tym samym zakupy w tej firmie nie są premiowane punktami.

 

 


 

 

"Panda-Hurt" Sp. z o.o. spółka komandytowa

Panda Spółka z o.o. powstała w 1994 roku w Zgierzu, gdzie do dziś mieści się jej centrala. Firma prowadzi działalność handlową jako dystrybutor mięsa i wędlin. Obecnie Panda Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem wielooddziałowym.
Wszystkie nasze oddziały łącznie z centralą, pełnią takie same funkcje, dbając o swoich udziałowców, dostawców i klientów.
Dzisiejsza "Panda" to sprawny i dynamicznie rozwijający się dystrybutor mięsa, wędlin i artykułów przetworzonych, który systematycznie powiększa grono swoich odbiorców i rozszerza obszar działania. Swoich dostawców i klientów pozyskuje na polskim rynku głównie w województwie łódzkim, mazowieckim i wielkopolskim.
Firma współpracuje z 56 dostawcami, którymi są polskie zakłady produkcyjne z branży mięsnej. W ofercie firmy znajdują się wyroby wiodących producentów tej branży:
JBB, NIK-POL, ANIMEX, SOKOŁÓW, DUDA, PAMSO, GAIK, HANDEREK, ŚCIBIORÓW, SADEŁKO, VIOLA, PEKLIMAR, NOVE, CEDROB, INDYKPOL, WOLAREK i inni.
Największą satysfakcją dla firmy "Panda" jest fakt posiadania zadowolonych klientów, w myśl wyznawanej zasady "Gwarancja jakości i niskich cen". Odbiorcy cenią firmę za elastyczność i solidność, a także za umiejętność pogodzenia dobrych cen z bogatym asortymentem świeżych, dobrych jakościowo towarów. Wielkim uznaniem klientów cieszą się także akcje marketingowe, które nie tylko zachęcają kupców do dokonywania zakupów w firmie Panda, ale także stanowić mogą doskonałe narzędzie zwiększania własnych obrotów.
Firma, chcąc utrzymać i polepszyć swoją pozycję konkurencyjną, szybko reaguje na potrzeby rynku, przez całą dobę dba, aby jej produkty były zawsze dostępne, świeże i chętnie kupowane przez potencjalnych nabywców.
Oprócz klientów indywidualnych Panda dostarcza towar do sieci handlowych zlokalizowanych w Regionach łódzkim, mazowieckim, wielkopolskim tj. m.in.:
Łódzka Spółdzielnia Spożywców PSS, Rabat Sieć 34, Vita idea, Lewiatan, Primus, Sklepy dla Ciebie, GS, WSS Praga, Alma.
Równocześnie świadczy usługi logistyczne związane z dostawą bezpośrednią do sieci o zasięgu ogólnopolskim tj. Alma, Krakowski Kredens, Bomi, Spar, Piotr i Paweł.
Do najważniejszych elementów w firmie Panda zalicza się: czas dostaw, dostępność produktu z zapasu, elastyczność i częstotliwość dostaw oraz ich niezawodność, a także przemieszczanie produktów w obrębie firmy, dogodność składania zamówień przez klientów i dogodność dokumentacji. Wszystkie te elementy pełnią znaczącą rolę w logistycznej obsłudze klienta, ponieważ wszyscy nabywcy spółki przywiązują do nich dużą wagę. Istotnym elementem transakcyjnym, szczególnie z punktu widzenia nabywców, jest elastyczność dostaw. Związana jest ona głównie ze zdolnością dostosowania czasu, wielkości, asortymentu i sposobu dostawy do oczekiwań klientów. Panda sp. z o.o. posiada dużą elastyczność dostaw pod każdym względem, zarówno czasu, wielkości dostarczanego produktu jak i sposobu dostawy. Wszystkie dostawy realizowane z bieżącego zamówienia odbywają się nocą i dostarczane są do klientów wczesną porą dnia lub w porze dopołudniowej - w zależności od odległości klienta od magazynu firmy. Inne dostawy - specjalne realizowane są o każdej porze dnia i nocy, w zależności od potrzeb klienta i możliwości firmy. Atutem spółki Panda jest także brak wyznaczonej minimalnej wielkości zamówienia oraz pozycji asortymentowych, który sprawia, że nabywcy szczególnie cenią nas jako dystrybutora. Panda jest w stanie zrealizować każdy rodzaj zamówienia, dzięki czemu posiada wysoką pozycję konkurencyjną na rynku.

 

Nota prawna dotyczy treści strony w części dotyczącej alkoholi:
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat prosimy o jej opuszczenie.
U SĄSIADA - Stowarzyszenie Kupców Południowej Wielkopolski
Program lojalnościowy - zbieraj punkty - wygrywaj nagrody, wycieczki