U Sąsiada
 opis programu lojalnościowego  dystrybutorzy  promocje  komunikaty  konferencje z sąsiadem  kontakt  galeria zdjęć  RODO


Katalog nagród 2019

Regulamin XI edycja

Szanowni Państwo, firma AT - Krotoszyn poinformowała współwłaścicieli Grupy „U Sąsiada" o konieczności zakończenie współpracy z dniem 31.12.2018r.

Informujemy Państwa iż firma ELJON wycofała się z Grupy U Sąsiada z dniem 30.10.2016 roku. Tym samym zakupy w tej firmie nie są premiowane punktami.

 

 


 

 

Adam1

Adam1 to firma działająca na rynku szeroko rozumianej reklamy wizualnej. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją reklamy wewnętrznej i zewnętrznej oraz wielkoformatowej. Projektujemy, składamy, przygotowujemy do druku wszystkie możliwe materiały POS. Oferujemy gadżety reklamowe z personalizacją, odzież z nadrukiem już od 1 sztuki. Wykonujemy: tablice bilbordowe, pylony, kasetony, reklamy ze styroduru, reklamy z pleksy, reklamy podświetlane, reklamy na samochodach. Przygotowujemy wystroje sklepów i witryn sklepowych. Projektujemy i budujemy stoiska targowe. Własne zaplecze techniczne pozwala nam na kompleksową realizację zamówień począwszy od powstania projektu aż po dostarczenie gotowego produktu do klienta.
Działamy na terenie całego kraju i nie tylko.
Więcej informacji na stronie www.adam1.pl i pod tel. 508 013 702
Zapraszamy do współpracy.

 

Nota prawna dotyczy treści strony w części dotyczącej alkoholi:
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat prosimy o jej opuszczenie.
U SĄSIADA - Stowarzyszenie Kupców Południowej Wielkopolski
Program lojalnościowy - zbieraj punkty - wygrywaj nagrody, wycieczki